facebooktwittergooglepluswordpress

Referencie

Referencie Dopravná agentúra DA

T-Systems

"Ďakujeme za Vaše dobré služby."

Gebrüder Weiss

"Viac ako rok spolupracujeme s Dopravnou agentúrou DA.SK, kde využívame služby prepravy našich zamestnancov... oceňujeme hlavne efektívnu komunikáciu, reprezentatívne vozidlá a profesionálnych vodičov."

DSV Slovakia

"každodenne dopravujeme našich zamestnancov... príležitostne využívame tiež transfery pre zahraničných klientov z letísk do hotelov... DSV veľmi oceňuje najmä ochotu a pružnosť pri našich nečakaných požiadavkách v krátkom časovom horizonte... s poskytovanými službami Dopravnej agentúry DA.SK je naša spoločnosť veľmi spokojná a v budúcnosti budeme naďalej využívať jej služby."

Hotel Danube Business Center

"pozitívne vnímame Váš prístup... presne vypočítaná cena, rýchlosť s akou sme dostali informácie, vždy sme sa stretávali s ústretovosťou a ochotou."

OBO Bettermann

"Od februára 2007 využívame služby Dopravnej agentúry DA.SK na každodennú prepravu našich zamestnancov... profesionálny prístup nám umožňuje poskytnúť hodnotný benefit pre našich zamestnancov, a taktiež flexibilne optimalizovať náklady keďže Dopravná agentúra DA.SK poskytuje široký vozový park, ktorý prispôsobujeme podľa našich potrieb."

Frequentis

"S Dopravnou agentúrou DA.SK spolupracujeme už niekoľko rokov... používame odvozy našich zamestnancov na letisko... oceňujeme hlavne promptné vybavenie objednávok a flexibilitu, príjemný prístup a vystupovanie a tiež kvalitné autá."

DHL Logistics (Slovakia)

"[používali sme] dennú prepravu zamestnancov pre 3 pracovné zmeny... so službami sme boli veľmi spokojní a ocenili sme hlavne ochotu flexibilne sa prispôsobovať našim rýchlo sa meniacim požiadavkám."

Grupo Antolin Bratislava

"so spoločnosťou Dopravná agentúra DA.SK spolupracujeme od konca roka 2006... využívame hlavne služby odvozu zamestnancov a pre VIP klientov... služby sú na profesionálnej úrovni, komunikácia je bezproblémová... celkový prístup k zákazníkovi hodnotím ako nadštandardný (vrátane pristavených vozidiel, ich technického stavu a čistoty)."

Whitestein Technologies

"Naša spoločnosť využíva služby prevažne na trase Bratislava - Viedenské letisko pri tranferoch našich zamestnancov a zahraničných návštev. Oceňujeme pružnosť a spoľahlivosť... [a] kvalitu vozidiel."

Avicenum - Well-being Travel

"Flexibilita a spoľahlivosť sú devízou, ktorá nám a našim klientom umožňuje vyjadriť plnú spokojnosť so službami tejto spoločnosti a vyjadriť presvedčenie, že spolupráca bude pokračovať aj do budúcna."

Phoenix Zeppelin

"Dopravnú agentúru DA.SK, s.r.o. sme si vybrali ako jednu z najkvalitnejších firiem poskytujúcich prepravné služby na Slovensku. Profesionalita, prioritné riešenie akýchkoľvek situácií, spoľahlivý personál, jednoduchá komunikácia sú jedným z mnohých kvalít tejto spoločnosti. Plánujeme spolupracovať s firmou naďalej nakoľko jej orientácia na zákazníka je nasmerovaná dobrým smerom.

Centrum vzdelávania MPSVR

"S Dopravnou agentúrou DA.SK, s.r.o. máme rámcovú dohodu už takmer rok a využívame ich prepravné služby pri našich školeniach v rámci Slovenska. Oceňujeme ich flexibilné služby a profesionálny prístup zamestnancov a vodičov."

PERI

"využívame služby ohľadne prepravy zamestnancov na dennej báze... so službami sme spokojní a oceňujeme hlavne vysoký štandard používaných vozidiel, profesionalitu, flexibilitu a ústretovosť zamestnancov ako aj celkovo bezproblémovú spoluprácu. Na základe pozitívnej skúsenosti sme rozhodnutí využívať služby agentúry DA.SK aj v nasledujúcom období."

Klienti

Klienti a referencie Dorpavnej agentúry DA